82280

Esam pievienojušies PIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola”!
10.11.2017


Jaunais 2017./2018. mācību gads Rīgas Horeogrāfijas vidusskolai sācies ar lielām pārmaiņām. Esam gandarīti, ka Rīgas Horeogrāfijas vidusskola ir pievienojusies Profesionālās izglītības kompetences centram “Nacionālā Mākslu vidusskola” un no 1. septembra darbojas kā struktūrvienība “Rīgas Horeogrāfijas skola” direktora Jāņa Ziņģīša vadībā. 

          Profesionālās izglītības kompetences centrs “Nacionālā Mākslu vidusskola” (Reģ. Nr. 90010937516) ir Kultūras ministrijas padotībā esoša profesionālās izglītības iestāde, kas balstās uz spēcīgām un radošajā ziņā patstāvīgām struktūrvienībām – Jāņa Rozentāla Mākslas skolu, Rīgas Doma kora skolu, Emīla Dārziņa Mūzikas skolu un tai skaitā arī Rīgas Horeogrāfijas skolu.

Saglabājot skolas vēsturisko nosaukumu, izglītības programmas, zīmolu un tradīcijas, Rīgas Horeogrāfijas skolai pārmaiņas sniedz plašākas iespējas piesaistīt papildu finansējumu skolas ēku modernizācijai un renovācijai, uzlabot mācību vidi un radīt labākus apstākļus izglītības procesam, kas veicinātu skolas attīstību.
 
      Atpakaļ