128637

Rīgas Baleta skolas 90 gadu jubilejas koncerts Latvijas Nacionālajā operā un baletā
28.04.2023


MIKC "Nacionālā Mākslu vidusskola" Rīgas Baleta skolas 90 gadu jubilejas koncerts notiks šī gada 23. maijā plkst. 19.00 Latvijas Nacionālajā operā un baletā. 

Rīgas Baleta skolas 90 gadu jubilejai veltītajā jubilejas koncertā 23. maijā baudīsim skolas audzēkņu un absolventu māksliniecisko sniegumu, kā arī godā celsim ikvienu, kurš šajā laikā ir jaunos talantus izglītojis un atbalstījis.

Koncerta otrajā daļā tiks izrādīts īpaši jubilejai radīts jauniestudējums ar nosaukumu BAL(e)TS, kura idejas un horeogrāfijas autore ir Elza Leimane. Kopā ar vairāk kā simts Rīgas Baleta skolas audzēkņiem uzstāsies viencēliena mūzikas autors Reinis Sējāns, kā arī Emīla Dārziņa mūzikas skolas un Rīgas Doma kora skola audzēkņi. Iestudējuma kostīmus radījusi Madara Botmane, gaismu mākslinieks Ainārs Pastars. Koncerta režisore Elita Bukovska. 

Biļetes iespējams iegādāties www.opera.lv un LNO kasēs Aspazijas bulvārī 3.

Jubilejas koncertu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome, MIKC "Nacionālā Mākslu vidusskola", Latvijas Baleta un dejas ģilde.

 

  
 
      Atpakaļ