82942

Starptautiskais Viļņas baleta konkurss!
13.12.2017Viļņas jauniešu baleta konkurss tiek rīkots katru gadu Viļņā, Lietuvā. Tas ir unikāls Baltijas valstu konkurss jaunākajiem baleta solistiem. Tā mērķis ir atklāt un veicināt jaunu talantu rašanos, sniegt jauniešiem iespēju uzstāties uz skatuves, veicināt viņu izaugsmi, palīdzēt sasniegt savu potenciālu. Tā ir arī lieliska iespēja veidot sadarbību neformālā vidē, apmainīties ar pieredzi un, iespējams, izstrādāt jaunas idejas un projektus.

Novembra beigās Viļņas jauniešu baleta konkursā piedalījās arī mūsus skolas audzēknes Izabella Dmitrijeva un Aleksandra Treimane, skolotājas Aleksandras Kolidzejas-Analtes vadībā. Konkurss notika divas dienas, kurās bija jāuzstājas ar diviem priekšnesumiem- obligāto variāciju un izvēles (baleta repertuāra) variāciju. Meiteņu sniegumu novērtēja ne tikai skatītāji, bet arī žūrija, pasniedzot dāvanā rokām darinātu diadēmu un vasaras kursus pie Egles Špokaites.

Aleksandra Kolidzeja-Analte: "Kopumā mani kā skolotāju apmierināja meiteņu veikums, un pats galvenais bija iegūt pieredzi uzstājoties konkursos, iemācīties salīdzināt sevi un novērtēt citus. Vispatīkamākais visā procesā, ka meitenes parādīja savu līmeni kā augsti profesionālu un cēla skolas un valsts godu kā citas valsts pārstāves.

Paldies meitenēm un skolotājai par dalību un augsto sniegumu konkursā!

Mēs ar jums lepojamies! 
 
      Atpakaļ