82366

RHS audzēkņi viesojas Gruzijā un Vācijā!
15.11.2017


     Raibi iesācies Rīgas Horeogrāfijas skolas mācību gads. Kamēr Latvijā rudens dabā spēlējas ar krāsām, Rīgas Horeogrāfijas skolas audzēkņi ar krāšņiem priekšnesumiem viesojās citviet pasaulē.

      No 25. līdz 30. oktobrim 4. klases audzēknes Evita Tūna, Katiuscia Pelli un Marija Platonova, kā arī II kursa audzēkne Polina Kopilova piedalījās Gruzijas vienā no skaistākajām un senākajām pilsētām Kutaisi rīkotajā I starptautiskā Dž. Balančina festivālā. Meiteņu sniegumu atzinīgi novērtēja ne vien vietējie mākslinieki, bet arī citu tautu pārstāvji.  

      Turpat sekoja jau nākamais brauciens. No 1.līdz 7. novembrim 2., 3. klases un I, II kursa dejotāju ceļš veda uz skaisto upju ieleju, kalnu, un burvīgo Baltijas un Ziemeļjūras piekrastu valsti Vāciju, kuras gleznainajā pilsētā Eslingenā tika aizvadīti divi skaisti koncerti Württembergische Landesbühne. Mūsus skolas audzēkņi – Adelīna Balode, Nikola Bloma, Keita Bloma, Katrīna Brjazgunova, Marija Burceva, Poļina Černova, Genādijs Eisaks, Grieta Grīnberga, Ilana Jeličeva, Fricis Kaimiņš, Samanta Kirsanova, Polina Kapilova, Izabella Monastirska, Kirils Solovejs, Renna Ščerbakova, Polina Tchencova koncertos parādīja lielisku sniegumu un guva Eslingenas pilsētas publikas lielu atsaucību.

   Sakām lielu paldies visiem audzēkņiem par dalību koncertos, un viņu skolotājiem L. Vikānovai, R.Harlapai, R.Lukašēvicai, E.Urbanovičai, Z. Lieldidža-Kolbinai un J. Gurvičai par audzēkņu sagatavošanu.

   Izsakām īpašu pateicību pedagogiem  Regīnai Kaupužai un Marianam Butkēvičam par aktīvu iesaistīšanos projektu īstenošanā.

Vēlam panākumus arī turpmākajā koncertdarbībā!

 

Koncertu foto
 
      Atpakaļ